Spodní díl plavek NK-32

Spodní díl plavek NK-32

Spodní díl plavek NK-32. outlet, plavky - outlet


Spodní díl plavek NK-32


Luxusní oblečení a plavky pro ženy

Horní díl dámských luxusních plavek 5452C2 Zaffiro

Luxusní plážová osuška Corfu

Jednodílné italské plavky se stahovacím efektem 5501E8

Horní díl luxusních plavek Mosaica7713

Horní díl dámských luxusních italských plavek 3810VL

dámské jednodílné plavky Paloma V-900

Spodní díl plavek FunB15

Dámské luxusní dvoudílné plavky Fun - spodní díl. Dokonale harmonicky sladěné barvy! Pevnější plavkový materiál, příjemný a rychleschnoucí Plavkové kalhotky jsou klasického střihu Přední část je podšitá jemným prodyšným tylem Kalhotky dokonale ladí s horním dílem! Vytvořte si dokonalý plážový outfit!

Horní díl plavek Etno

Dámské dvoudílné plavky s etno vzorem. Horní díl - měkce vyztužená plavková podprsenka. Pevnější plavkový materiál, příjemný a rychleschnoucí Košíčky a celý obvod podprsenky má květinový etno vzor - kombinace tyrkysové, fuchsiové, oranžové, bílé a růžové, na hnědém podkladu Uprostřed plavkové podprsenky

Dámské luxusní italské jednodílné plavky 5502E1 se stahovacím efektem

Dámské plavky 2020

Koupit v současnosti plavky online po netu není vůbec nic obtížného. Stačí vybrat vhodnou velikost a těšit se na zásilku. U všech obchodů máte příležitost zdarma vyměnit oblečení za jinou velikost, případně objednávky zcela zrušit a získat zpět finance. Při výběru plavek nemusíte trávit dlouhé hodiny v klasických kamenných obchodech, postačí si vybrat z široké nabídky internetových eshopů. Mrkněte se na naše tipy na nové dámské plavky pro letošní léto z akutální kolekce, ale i z outletu.